Realitní makléřMartin Kubík

Reality 11 Jesenice
„Ke klientům přistupuji vždy lidsky, upřímně a hlavně profesionálně“
Umístění v roce 2023 1. v okrese Praha-západ 3. v Středočeský kraj 27. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 160. místo celkově 5. místo v Praha-západ

O mně

Od roku 2005 jsem prodal stovky nemovitostí a stále přistupuji ke klientům upřímně, lidsky a hlavně profesionálně. Snažím se být pro klienty vždy přidanou hodnotou. Jsem realitní specialista, který drží krok s moderními trendy. Dělám videoprohlídky, matterport, homestaging, využívám k propagaci sociální sítě a aktivně s nimi pracuji. Baví mne marketing a rád předávám zkušenosti.

Informace

Makléř
Martin Kubík
Telefon
777098218
Soutěžní oblast
Praha-západ (kraj Středočeský)
Působnost
Praha 10, Praha 4, Praha-západ (kraj Středočeský), Praha-východ (kraj Středočeský)
Jako makléř působím od roku
2005
Specializace
prodej, byty, rodinné domy, stavební pozemky
Nabízené služby
cenové mapy, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, výkup nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Reference

Pana Kubíka mohu doporučit. Má přehled v realitách. Výborný servis a v neposlední řadě příjemné chování.

Martin Vokurka, 4.1.2021

Byt, o kterém všichni tvrdili, že ho nikdy nedokážu prodat. Prodej nemovitosti jsem svěřil do rukou panu Martinovi Kubíkovi. V tu chvíli jsem ještě nemohl tušit, že lépe jsem zvolit opravdu nemohl. Jeho proaktivním přístupem jsem byl až mile zaskočen. Jen stručně, jeho služba je kompletní. Od úklidu a drobné rekonstrukce nemovitosti, homestagingu, videoprohlídky, propagace až k podpisu kupní smlouvy, kterou to ale stále nekončí. Svoji práci odvádí až do finálních detailů, včetně komunikace s kat...

Michal Lexa, 2.1.2021
Zobrazit celý text reference

Jako realitního makléře pro prodej jakékoliv nemovitosti v Jesenici mohu jedině doporučit pana Martina Kubíka. Velice oceňujeme jeho velmi profesionální přístup a orientaci na trhu s nemovitostmi. Jeho prací i prací celého týmu jsme byli nadšeni. Je to člověk na svém místě a je vidět, že svou práci dělá rád. Celý prodej proběhl na 1 a jsme rádi, že jsme si vybrali pro spolupráci právě Vás. Přejeme Vám, mnoho spokojených klientů, jako jsme byli my.

Denisa Stejskalová, 8.1.2021

Martina Kubíka, mohu doporučit, celá záležitost ohledně koupi bytu proběhla jako po másle. Celková komunikace i servis byl na 100%

Radim Skřivan, 6.1.2021

Obrovská spokojenost!
Pan Kubík je vždy na telefonu a okamžitě reagoval na naše požadavky. Objekt perfektně a profesionálně připravil k prodeji. Vše nechal profesionálně nafotit a natočit na video. Jeho inzerce dávala smysl. Ještě jednou děkuji.


Dan Arslanian, 3.4.2021

Pan Kubík je profesionální a energický makléř, na kterého se může jak nabyvatel tak prodávající plně spolehnout. Jeho zaměstnání mu je i vášní! Kéž by bylo v každém sektoru takových lidí více. Děkujeme pane Kubík!

Andrea Prokešová, 6.6.2021

Moc děkuji panu Martinovi Kubíkovi za spolupráci při prodeji bytu. Cením si profesionálního přístupu a rychlého jednání. Řešili jsme společně, již druhou akci a vždy bylo jednání příjemné i lidské. Moc děkuji a určitě se vždy na Vás obrátím a doporučím.

Ivana Fendrychová, 6.6.2021

Pro prodej rodinného domu jsem si vybrala Martina Kubíka a udělala jsem dobře. Odborné znalosti má na jedničku, na jeho slovo se dá spolehnout, nenadálé situace řeší pohotově a s přehledem. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout jeho lidský přístup. Dům byl na trhu prezentován maximálně profesionálně, což jistě přispělo k jeho rychlému prodeji. Díky.

Mirka Macháčková, 2.7.2021

Cením si spolupráce s p. Martinem Kubíkem, zvláště jeho pro-klientskou orientaci a pochopení pro klientova „specifika“ ;-).

Marian Korčák, 2.7.2021

Mockrát děkuji za prodej tři nemovitostí během krátké doby. Příjemné jednání, skvělý přístup a vždy se na Vás obrátím.

Josef Uhlíř, 23.7.2021

Děkuji za skvěle odvedenou práci od A do Z. Ocenil bych v dnešní době na realitním trhu velkou přehlednost a umění zajistit správnou cenu ke spokojenosti všech stran. Takže doporučení z mé strany určitě kladné a díky ještě jednou za práci pane Kubík a věřím do budoucna, že zase něco vymyslíme. Hodně zdaru Vám a díky.

Zdeněk Elich, 23.7.2021

Martine, moc děkuji za prodej nemovitosti! Oceňuji velké nadšení pro práci realitního makléře, optimismus, i při situacích, které optimisticky nevypadaly. Je třeba poděkovat za úžasné video, které nám zůstane jako památka na byt, kde jsme strávili řadu let. Díky panu makléři všechno proběhlo v naprosté pohodě a bez problémů a mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně štěstí v další práci!

Martina Abrahámová, 2.8.2021

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování koupi baráku Vaší kanceláří. Konkrétně chci velmi poděkovat panu Martinu Kubikovi za profesionální přístup, za zajištění všech náležitostí kolem koupi a za velmi vstřícné a ochotné jednání. Byla jsem naprosto spokojena, mohu pana Kubika všem vřele doporučit.

Marie Podosolová, 2.8.2021

Skvělý přístup a hlavně velká profesionalita v celé fázi spolupráce. Až překvapivé, jak ho ta práce baví a naplňuje. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal napříč známými. Oceňuji jak přípravu na prodej bytu, tak samotný proces prodeje a jeho finální dokončení. Ještě jednou díky.

Pavel Novotný, 16.8.2021

Martin Kubík vstoupil do našeho života jako makléř zastupující prodávající, od kterých jsme koupili byt. Jeho pohotové a profesionální jednání na nás udělalo takový dojem, že jsme ho po dokončení koupě oslovili i k další spolupráci, která dopadla rovněž velmi uspokojivě. Doporučili bychom ho každému, kdo poptává precizní zpracování všech smluv a vstřícné inteligentní jednání.

Zuzana Trávníčková, 16.8.2021

Není důvod se rozepisovat, poskytnuté služby byly jednoduše „par excellence“.

Vladimír Peták, 30.8.2021

Martine, naprosto precizní jednání, perfektní připravenost na nenadálé situace, dokonalé odborné znalosti a absolutní profesionalita z tebe dělá špičku…. Děkujeme za prodej domu a klobouk dolů za řešení všech komplikací kolem.

Markéta Ulrychová, 30.8.2021

S prácou p. Kubíka sme veľmi spokojní, dobre nám poradil a kúpa prebehla bez problémov. Následne zabezpečil aj drobnú opravu. Je to skutočný profesionál. Komunikácia je bez problémov a v budúcnosti s ním budeme radi spolupracovať.

rodina Császtová, 13.9.2021

S panem Kubíkem jsme prodávali dvě nemovitosti a obě transakce proběhly bez problémů. Především jsme ocenili jeho profesionální přístup a solidní.

M. Svěráková, 13.9.2021

Koupě bytu proběhla díky panu Kubíkovi zcela bez problému. Velmi oceňuji jeho profesionální jednání a jako makléře ho ráda doporučím i svým přátelům.

Ivana Krčmářová, 27.9.2021

Mohu jedině doporučit pan Kubík je profesionál na svém místě. Člověk jako já, který nemá vůbec přehled v oblasti realit, vše Vám podrobně vysvětlí…detaily, náležitosti a další postup, snaží se max vyjít vstříc se vším k Vaší spokojenosti a žádné zbytečné protahování. Děkuji moc za jeho profesionální přístup a pomoc.

Petra Pospíchalová, 27.9.2021

Pan makléř Martin Kubík nás jako jediný přesvědčil, že při pronájmu či prodeji nemovitosti postačí pouze jeden, avšak velmi schopný, solidní a zodpovědný realitní makléř.S panem Kubíkem jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Vážíme si jeho profesionality a skutečnosti, že vždy dokázal v krátkém čase naši nemovitost pronajmout, či prodat. K panu Kubíkovi máme absolutní důvěru. Myslíme si, že jeho přístup ke klientovi je nad rámec jeho běžných pracovních povinností.

Iveta Kratochvílová, 11.10.2021

Vždy mně potěší, když někdo naplní mou představu o dokonalé práci. Pan Kubík pro nás zařizoval více věcí, pronájem, pak prodej bytu a zároveň následně koupi domu a nikdy jsme neměli sebemenší problém, ba naopak. Pronájem byl na první dobrou pronajat, byt prodán na třetí prohlídce, s koupí domu za nás vše zařídil, stačilo jen podepsat. To je v tomto oboru nevídané. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Rychlost, kvalita a víc než profesionální přístup. To jsou atributy jeho práce. Rozhodně doporu...

Mgr. Jan Handl, 11.10.2021
Zobrazit celý text reference

S panem makléřem Kubíkem jsem dlouhodobě velice spokojena. Je spolehlivý, rychlý, jedná férově, umí poradit a své práci opravdu rozumí. Děkuji za Vaši skvělou práci.

Monika Kriegsmanová, 25.10.2021

Služby pana makléře Kubíka /a to na základě své velice dobré zkušennosti při prodeji svého pozemku/mohu doporučit. Jedná se o člověka s vysoce postavenými profesními i lidskými kvalitami, který odvádí zodpovědě svoji práci, ke spokojennosti svých klientů, což vyplývá i z mé trpké zkušennosti v jednámí s jinými makléři od jiných realitních firem.

MUDr. Blanka Kykalová, 25.10.2021

Monsieur Kubik, est un agent immobilier professionnel et dynamique ayant su créer une relation de confiance avec nous. Notre acquisition s’est très bien déroulée malgré les tres importantes contraintes du COVID et la distance entre Prague et Paris. Ces points positifs nous conduisent à poursuivre avec l’agence Reality 11, bureau Jesenice en lui confiant la gestion locative de notre bien.

Joffrey Bouchet, 8.11.2021

Pan Kubík je rychlý a spolehlivý prodejce. Během několika dní našel vhodného nájemce bytu. Uzavření smlouvy, předání bytu, vše proběhlo rychle a odborně. Velmi dobrá práce, pane Kubík! Děkuji.

Petr Rous, 8.11.2021

Náš byt byl prodán způsobem, že jsem se nemusel vůbec o nic starat. To bylo fajn. Ale co mi přišlo nejdůležitější, že co se řeklo, to vždy platilo a bylo jedno, zda jsme to měli písemně potvrzené. Takto si představuji komunikaci, která byla vždy rychlá, stručná a k věci. Tímto bych chtěl poděkovat za jeho služby.

Marcel Mráz, 19.1.2022

Spolupráce a veškerý servis od pana Kubíka je opravdu na úrovni realitního specialisty.
Příjemný a lidský přístup, můžeme jen DOPORUČIT.


Lukáš a Katka, 20.1.2022

S panem Kubíkem spolupracuji již dlouhou dobu. Byt v Uhříněvsi nám prodal, pak nám pro něj sehnal nájemníky s nakonec ho velmi dobře prodal jinému majiteli. Prodával pro moji rodinu složitý pozemek s mnoha omezeními. Je to výborný odborník, který do své práce dává neuvěřitelnou enegii a nebojím se napsat, že i vášeň pro věc. Určitě s ním budu spolupracovat i nadále.

Marin Velčev, 31.1.2022

Naprosto profesionalni pristup. Vse probehlo hladce a rychle bez jakychkoli problemu. Pan Kubik znal lokaci, pripravil byt k prohlidce a zajistil kvalitni zajemce behem 24 hodin co byl byt dan na market. Mohu sluzby pana Kubika doporucit.

Alena Kočí, 4.4.2022

Vše proběhlo rychle a maximálně fleixibilně ze strany realitního makléře.

David Kotris, 11.5.2022

S panem Kubikem jsem byl velice spokojen. Na profesionalni úrovni řeší rychle, spolehlivě a pružně vzniklou situaci... a předevšim v pohodě s úsměvem.

Jano Zvada, 11.5.2022

Martin je obchodně orientovaný člověk se znalostí globálního trhu s nemovitostmi a know-how. Vždy přináší hodnotu do obchodního případu a podporuje vás jako klienta. Naše vzájemná spolupráce se mi moc líbila a těším se na další obchodní příležitost.

Vladimir Peták, 11.6.2022

Využil jsem služeb pana Kubíka a byl jsem spokojený.

Richard Kertesz, 1.7.2022

Pan Kubík je úžasný a nedám na něj dopustit. Vše proběhlo v pohodě a k mé naprosté spokojenosti.
Jsem šťastná, že jsem si vybrala pro prodej domku právě jeho.
Jeho služby jako realitního makléře mohu jen doporučit


Věra Zemanová, 21.8.2022

Jsem velice spokojený ,byla to skvěle a profesionálně provedená práce od Martina Kubika.100% bezproblémová realitní kancelář. Osobní poděkování.

Petro Bukovetskyy, 22.8.2022

Pan Kubík nám velice pomohl nejen s prodejem našich dvou nemovitostí, ale zároveň s nákupem nové nemovitosti. Služba tak byla komplexní v rámci jedné realitní kanceláře. Oceňujeme profesionální přístup. Děkujeme

Lenka Klestilová, 27.10.2022

Martin Kubík mi pomohl s prodejem domu i s následným sehnáním pronájmu. Doporučuji jeho služby.

Jirka Pražák, 27.2.2023

Děkuji za služby a jsem ráda, že to dopadlo. S pronájmem jsem spokojená.

Zdena Simonová, 15.8.2023

S panem Kubíkem jsme se seznámili při hledání pozemku v okolí Velkých Popovic. Říci, že se z jeho strany jednalo o profesionální přístup nestačí. Jeho přístup je nejen velmi férový a velmi proaktivní, ale také velmi lidský a přátelský. Vše řeší s úsměvem, rychle, spolehlivě a velmi flexibilně. Od první chvíle vzbuzuje pocit důvěry, profesionality, hluboké znalosti problematiky oboru včetně právního povědomí a také jistoty. A svou práci neomezuje jen na vlastní deal, ale i po jeho dokončení je oc...

Pavel Novotný, 20.11.2023
Zobrazit celý text reference

S panem Kubíkem jsem byla velmi spokojená. Prodej bytu proběhl hladce a za velmi příznivou cenu. I když pan makléř musel dořešovat nějaké nesrovnalosti na Katastrálním úřadu, vše vyřešil sám bez mé účasti, a tím mi ušetřil hodně času a nervů. Proto mohu doporučit.

Eva Semíková, 24.11.2023

Pana Kubíka mohu jen doporučit. Díky jeho zkušenostem proběhl prodej mého bytu na frekventované ulici ve velmi krátkém termínu a bez jakýchkoliv komplikací a zcela jistě nejen k velké spokojenosti mne, coby prodávající, ale i kupce.

Radka Blumelová, 26.11.2023

Pana Kubika muzeme s klidnym svedomim doporucit. Co se reklo, platilo, komunikace vyborna, skutecne profesionalni pristup a i pres castou zlou vuli uredniho simla se vzdy vse dotahlo do uspesneho konce. Pokud bychom nekdy resili reality v regionu, neexistuje jina volba. Pane Kubiku, diky

Filip Hora, 27.11.2023

I já Vám chci moc poděkovat s jakou profesionalitou jste se ujal prodeje našeho domu. Přeji mnoho dalších úspěšných obchodů.

Ivana Horová, 30.11.2023

Certifikáty a školení

28.11.2023, online test podílové spoluvlastnictví

25.10.2023, Komunikační dovednosti

12.10.2023, Komunikační dovednosti

10.10.2023, Realitní roadshow podzim 2023

8.10.2023, RR fest podzim 2023

9.8.2023, odborný test RR 2023

9.8.2023, makléř roku 2022 Reality11

9.8.2023, makléř roku 222 NRH třetí místo

15.2.2023, Druhé místo okres

15.2.2023, První místo okres

15.2.2023, první místo kraj

15.2.2023, top 30 2022

25.10.2022, Realitní roadshow 2022

14.6.2022, odborný test RR 2022

25.4.2022, TOP 30 2021

25.4.2022, Vítěz okresu

25.4.2022, Vítěz kraje 2021

25.4.2022, Realitka roku okres

7.4.2022, umístění NRH

7.4.2022, umístění NRH

27.1.2022, Vítěz kraje

30.12.2021, Závěrečný velký test

10.11.2021, AML zákon v realitní praxi

7.9.2021, Realiťák roku 2021 Martin Kubík odborné testy

30.8.2021, Reality 11 makléř roku 2020

29.6.2021, Certifikát o účasti na kurzu

14.4.2021, Osvědčení o získání profesní kvlaifikace

16.1.2021, Finalista Realiťák roku 2020