Martin Kubík

Reality 11
„Ke klientům přistupuji vždy lidsky, upřímně a hlavně profesionálně“
Umístění v roce 2020 1. v okrese Praha 4 3. v Hlavní město Praha 6. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 6. místo celkově 1. místo v Středočeský kraj 1. místo v Praha-západ

O mně

Od roku 2005 jsem prodal stovky nemovitostí a stále přistupuji ke klientům upřímně, lidsky a hlavně profesionálně. Snažím se být pro klienty vždy přidanou hodnotou. Jsem realitní specialista, který drží krok s moderními trendy. Dělám videoprohlídky, matterport, homestaging, využívám k propagaci sociální sítě a aktivně s nimi pracuji. Baví mne marketing a rád předávám zkušenosti.

Informace

Makléř
Martin Kubík
Telefon
777098218
Soutěžní oblast
Praha-západ (kraj Středočeský)
Působnost
Praha 10, Praha 4, Praha-západ (kraj Středočeský), Praha-východ (kraj Středočeský)
Jako makléř působím od roku
2005
Specializace
prodej, byty, rodinné domy, stavební pozemky
Nabízené služby
cenové mapy, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru, zastupování při prohlídkách, advokátní úschova, právní poradenství, sjednání hypotéky, výkup nemovitosti, zpracování PENB, zajištění vkladu na katastr, homestaging
Webové stránky

Reference

Pana Kubíka mohu doporučit. Má přehled v realitách. Výborný servis a v neposlední řadě příjemné chování.

Martin Vokurka, 4.1.2021

Byt, o kterém všichni tvrdili, že ho nikdy nedokážu prodat. Prodej nemovitosti jsem svěřil do rukou panu Martinovi Kubíkovi. V tu chvíli jsem ještě nemohl tušit, že lépe jsem zvolit opravdu nemohl. Jeho proaktivním přístupem jsem byl až mile zaskočen. Jen stručně, jeho služba je kompletní. Od úklidu a drobné rekonstrukce nemovitosti, homestagingu, videoprohlídky, propagace až k podpisu kupní smlouvy, kterou to ale stále nekončí. Svoji práci odvádí až do finálních detailů, včetně komunikace s kat...

Michal Lexa, 2.1.2021
Zobrazit celý text reference

Jako realitního makléře pro prodej jakékoliv nemovitosti v Jesenici mohu jedině doporučit pana Martina Kubíka. Velice oceňujeme jeho velmi profesionální přístup a orientaci na trhu s nemovitostmi. Jeho prací i prací celého týmu jsme byli nadšeni. Je to člověk na svém místě a je vidět, že svou práci dělá rád. Celý prodej proběhl na 1 a jsme rádi, že jsme si vybrali pro spolupráci právě Vás. Přejeme Vám, mnoho spokojených klientů, jako jsme byli my.

Denisa Stejskalová, 8.1.2021

Martina Kubíka, mohu doporučit, celá záležitost ohledně koupi bytu proběhla jako po másle. Celková komunikace i servis byl na 100%

Radim Skřivan, 6.1.2021

Obrovská spokojenost!
Pan Kubík je vždy na telefonu a okamžitě reagoval na naše požadavky. Objekt perfektně a profesionálně připravil k prodeji. Vše nechal profesionálně nafotit a natočit na video. Jeho inzerce dávala smysl. Ještě jednou děkuji.


Dan Arslanian, 3.4.2021

Pan Kubík je profesionální a energický makléř, na kterého se může jak nabyvatel tak prodávající plně spolehnout. Jeho zaměstnání mu je i vášní! Kéž by bylo v každém sektoru takových lidí více. Děkujeme pane Kubík!

Andrea Prokešová, 6.6.2021

Moc děkuji panu Martinovi Kubíkovi za spolupráci při prodeji bytu. Cením si profesionálního přístupu a rychlého jednání. Řešili jsme společně, již druhou akci a vždy bylo jednání příjemné i lidské. Moc děkuji a určitě se vždy na Vás obrátím a doporučím.

Ivana Fendrychová, 6.6.2021

Pro prodej rodinného domu jsem si vybrala Martina Kubíka a udělala jsem dobře. Odborné znalosti má na jedničku, na jeho slovo se dá spolehnout, nenadálé situace řeší pohotově a s přehledem. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout jeho lidský přístup. Dům byl na trhu prezentován maximálně profesionálně, což jistě přispělo k jeho rychlému prodeji. Díky.

Mirka Macháčková, 2.7.2021

Cením si spolupráce s p. Martinem Kubíkem, zvláště jeho pro-klientskou orientaci a pochopení pro klientova „specifika“ ;-).

Marian Korčák, 2.7.2021

Mockrát děkuji za prodej tři nemovitostí během krátké doby. Příjemné jednání, skvělý přístup a vždy se na Vás obrátím.

Josef Uhlíř, 23.7.2021

Děkuji za skvěle odvedenou práci od A do Z. Ocenil bych v dnešní době na realitním trhu velkou přehlednost a umění zajistit správnou cenu ke spokojenosti všech stran. Takže doporučení z mé strany určitě kladné a díky ještě jednou za práci pane Kubík a věřím do budoucna, že zase něco vymyslíme. Hodně zdaru Vám a díky.

Zdeněk Elich, 23.7.2021

Martine, moc děkuji za prodej nemovitosti! Oceňuji velké nadšení pro práci realitního makléře, optimismus, i při situacích, které optimisticky nevypadaly. Je třeba poděkovat za úžasné video, které nám zůstane jako památka na byt, kde jsme strávili řadu let. Díky panu makléři všechno proběhlo v naprosté pohodě a bez problémů a mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně štěstí v další práci!

Martina Abrahámová, 2.8.2021

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování koupi baráku Vaší kanceláří. Konkrétně chci velmi poděkovat panu Martinu Kubikovi za profesionální přístup, za zajištění všech náležitostí kolem koupi a za velmi vstřícné a ochotné jednání. Byla jsem naprosto spokojena, mohu pana Kubika všem vřele doporučit.

Marie Podosolová, 2.8.2021

Skvělý přístup a hlavně velká profesionalita v celé fázi spolupráce. Až překvapivé, jak ho ta práce baví a naplňuje. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal napříč známými. Oceňuji jak přípravu na prodej bytu, tak samotný proces prodeje a jeho finální dokončení. Ještě jednou díky.

Pavel Novotný, 16.8.2021

Martin Kubík vstoupil do našeho života jako makléř zastupující prodávající, od kterých jsme koupili byt. Jeho pohotové a profesionální jednání na nás udělalo takový dojem, že jsme ho po dokončení koupě oslovili i k další spolupráci, která dopadla rovněž velmi uspokojivě. Doporučili bychom ho každému, kdo poptává precizní zpracování všech smluv a vstřícné inteligentní jednání.

Zuzana Trávníčková, 16.8.2021

Není důvod se rozepisovat, poskytnuté služby byly jednoduše „par excellence“.

Vladimír Peták, 30.8.2021

Martine, naprosto precizní jednání, perfektní připravenost na nenadálé situace, dokonalé odborné znalosti a absolutní profesionalita z tebe dělá špičku…. Děkujeme za prodej domu a klobouk dolů za řešení všech komplikací kolem.

Markéta Ulrychová, 30.8.2021

Certifikáty a školení

7.9.2021, Realiťák roku 2021 Martin Kubík odborné testy

30.8.2021, Reality 11 makléř roku 2020

29.6.2021, Certifikát o účasti na kurzu

14.4.2021, Osvědčení o získání profesní kvlaifikace

16.1.2021, Finalista Realiťák roku 2020