Realitní makléřHonza Sobek

Váš Konzultant Reality s.r.o.
„Prodáváte nemovitost poprvé? Já ne!“
Umístění v roce 2022 2. v okrese Brno-město 6. v Jihomoravský kraj 47. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 41. místo celkově 3. místo v Jihomoravský kraj 1. místo v Brno-město

O mně

Jmenuji se Honza Sobek a jsem realitní makléř. Provedu Vás procesem prodeje Vaší nemovitosti od začátku do konce. Spolehlivě, odpovědně, zkušeně. Domy nebo byty neprodáváte každý den. Já ano! Perfektní příprava nemovitostí k prodeji a správně nastavená prodejní strategie je mým standardem. Na vytvoření marketingu na míru Vaší nemovitosti spolupracuji se špičkovými odborníky, společně Vám dokážeme poskytnout skvělý servis.

Informace

Makléř
Honza Sobek
Telefon
774410703
Soutěžní oblast
Brno-město (kraj Jihomoravský)
Působnost
Brno-venkov (kraj Jihomoravský), Brno-město (kraj Jihomoravský), Břeclav (kraj Jihomoravský), Vyškov (kraj Jihomoravský)
Jako makléř působím od roku
2021
Jazykové dovednosti
angličtina
Specializace
prodej, rodinné domy
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru
Webové stránky

Reference

Dobrý den pane Sobek.

Ještě jednou Vám chceme poděkovat za Vaši práci při prodeji nemovitosti na Vsetíně.
Vaše práce byla naprosto profesionální. Vše proběhlo v naprostém klidu a pohodě a ke 100% naší spokojenosti.
Děkujeme.

S pozdravem
Ivo Kyslinger Vsetín
Eva Jaroňová Valašské Meziříčí


Ivo Kyslinger a Eva Jaroňová, 30.5.2021

,Dobrý den, jmenuji se Stanislava M. a v sobotu 3.4.2021 jsem s přítelem byla na prohlídce nemovitosti ve Víru, kterou jsme měli domluvenou s vaším zaměstnancem panem Janem Sobkem. I když jsme se nakonec pro nemovitost nerozhodli, hledáme něco většího pro chov zvířat a upřednostňujeme větší soukromí, musím říct, že jsme byli velice překvapeni profesionálním přístupem pana Sobka. Byl perfektně připravený, bylo vidět, že má zájem, abychom dostali co nejvíce informací o nemovitosti. Máme za sebou d...

Stanislava Milotová, 3.4.2021
Zobrazit celý text reference

Vážený pane Sobku,

nevím, zda se bude ve věci prodeje ještě něco dít, nicméně mi tímto dovolte, abych Vám alespoň takto distanční formou poděkoval, a to za veškerou energii, kterou jste do našeho zastoupení vložil, za to jak jste se postaral o všechno kolem, a také za to, že jste dokázal prodat naše s.r.o., což byl skutečný majstrštyk.

Se stoprocentním přesvědčením Vám mohu říct, že pokud zůstanete u své práce, a my budeme chtít jednou opět něco prodat, anebo koupit, budete první na koho s...


Vlastimil Radil, 1.7.2021
Zobrazit celý text reference

Pana makléře Jana Sobka můžeme jen a jen doporučit.
Máme bohaté zkušenosti s realitními agenty, které nebyli dobré. Proto jsme raději prodávali dům po vlastní ose.
Pak jsme náhodou potkali pana Sobka, který se nabídl, že se nezávazně na prodávanou nemovitost podívá.
Okamžitě, při první prohlídce, měl představu, jak nemovitost propagovat. Představil návrh inzerce, kterou s kolegy nádherně zrealizoval.
Dům se prodal do týdne, od zveřejnění inzerátu.
Servis od A do Z.
Žádné lhaní, zatajo...


Rodina Dědičova, 9.9.2021
Zobrazit celý text reference

S prací Jana Sobka jsme byli velmi spokojeni. Především díky němu a jeho preciznímu přístupu proběhl prodej našeho domu velmi rychle a bezproblémově. Můžeme jeho služby jenom doporučit!

Jolana Zelená, 27.8.2021

S Honzou se známe již z minulosti a pomohl mi zprostředkovat nákup pozemku a prodat moje nemovitosti, které jsme prodali za více peněz než jsme vůbec tušilu. Realitní služby Honzy Sobka můžeme zkratka jen doporučit!

Jirka Šubarda, 9.7.2021

Celý prodej nemovitosti proběhl naprosto v pořádku a k mojí spokojenosti . Příprava nemovitosti k prodeji předčila moje očekávání i očekávání mojí manželky.
Pan Sobek byl vždy ochotný mi se vším poradit, vždy jsem se s ním bez problému domluvil pomocí telefonu a to i mimo pracovní dobu .
Komunikace probíhala naprosto bez problémů a na všem jsme se byli schopni vždy domluvit .Pana Sobka jako makléře doporučuji a samozřejmě i společnost BIDLI.
Děkuji za spolupráci a pžeji příjemný den Patrik ...


Patrik Pinkas, 20.8.2021
Zobrazit celý text reference

Dobrý den pane Sobku,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaše služby s prodejem bytu. Nejenže jste se svým týmem udělali krásné fotografie, ale musím pochválit i Vaši komunikaci. Jako prodávající jsem měla veškeré informace o průběhu obchodu, zájmu ze strany kupujících atd.
Cena bytu byla adekvátně odhadnutá a veškerá administrativa byla dotažená do puntíku. :)

Děkuji velmi za spolupráci
Jirdová Olga


Olga Jirdová, 30.11.2021

Koupě bytu 2+1 v Brně - Bystrci a následný pronájem. Celým procesem nás provedl realitní makléř společnosti Bidli - Jan Sobek. Vše proběhlo na vysoce profesionální a přitom lidsky vstřícné úrovni. Makléř byl obeznámen s veškerými informacemi o nabízené nemovitosti, byl schopen nám nabídnout veškeré služby související s koupí a následným provozem nemovitosti. Komunikace byl rychlá, věcná a příjemná. Prezentace bytu byla velmi pěkná a při výběru nájemníka byla respektována veškerá přání pronajímat...

Eva Šilarová, 16.2.2022
Zobrazit celý text reference

Výborné a vysoce profesionální služby. Mohu pouze doporučit. Naši nemovitost pan Sobek prodal velmi rychle a vše proběhlo hladce bez problému. Příjemné osobní jednání. Dávám 5 hvězdiček!

Jan Minol, 12.11.2022

Vše proběhlo perfektně, díky!

Martin Ingr, 18.11.2022

Luxusní spolupráce - profesionalita, kvalita, rychlost, vstřícnost, naše spokojenost...
Mohu vřele doporučit.


František Mikeš, 20.10.2022

I když jsem byl dříve skeptický k realitním službám, s panem Sobkem byl prodej nemovitosti velmi snadný, ať už hledání kupce nebo příprava smluv. S člověkem jako je pan Sobek má tato služba smysl.

Marek Šudák, 14.11.2022

Obrovská spokojenost s realitním makléřem HONZA SOBEK, ať už komunikace, spolehlivost, lidskost, z jeho strany skvěle odvedená práce !! S bytem a celým procesem jsme naprosto spokojený. Nemám co vytknout.

Nikola Kejhová, 8.12.2022

S panem Sobkem jsem spolupracoval při nákupu vlastní nemovitosti. Výborný přístup, vzorná spolupráce, mohu vřele doporučit. Jiří Platovský, Brno.

Ing. Jiří Platovský, 11.12.2022

Dobrý den pane Sobku, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji mé nemovitosti. Spolupráce s Vámi a Vaší realitní kanceláří byla naprosto bezproblémová a profesionální. Jednání probíhalo vždy na úrovni, bez komplikací. Děkuji za vstřícnost, ochotu a flexibilitu. Všechny moje specifické požadavky byly bez problémů vykomunikovány se zájemci o nemovitost a zahrnuty do smlouvy. Služby Vaše i Vaší realitní kanceláře mohu vřele doporučit.

Zdenka Karásková, 12.12.2022

Dlouho jsem zvažovala prodej bytu. Mimo jiné i pro tu představu, co všechno mě čeká –nějaká inzerce, a za kolik to vlastně mám prodat, vyčíslení doplatku hypotéky (kdy a jak o to požádat?), až najdu kupce, co mám vlastně napsat do kupní smlouvy, jak se dělá rezervace (nebo smlouva o smlouvě budoucí?), kam dřív a kam až potom… Nějaká realitka? Po dost špatných zkušenostech (při hledání další nemovitosti) jsem váhala. Odkládala jsem to poměrně dlouho. Pak jsem se rozhodla a oslovila Honzu Sobka (j...

Ing. Zina Pavloušková, Ph.D., 7.2.2023
Zobrazit celý text reference

Obrovská spokojenost s realitním makléřem HONZA SOBEK, ať už komunikace, spolehlivost, lidskost, z jeho strany skvěle odvedená práce !! S bytem a celým procesem jsme naprosto spokojený. Nemám co vytknout.

Nikola Kejhová, 30.12.2022

S panem Sobkem mám velmi pozitivní zkušenost, zařídil prvotřídní dekorace a nafocení bytu, díky jeho prvotřídním službám se našel nájemce v rámci dvou denní inzerce, došlo k podpisu nájemní smlouvy. Vřele doporučuji.

Ing. Miroslav Drga, 19.1.2023

Perfect cooperation and approach. Entire process of acquiring our new flat was made easy by Mr. Sobek. Wholehearted recommendations for his services.

Nikola Marjanovič, 10.3.2023

Pan Sobek se prodeji našeho bytu věnoval s osobním přístupem a nakonec byt prodal v těžké době poměrně rychle a za příznivou cenu.

Ing. Věra Rendlová, 12.4.2023

S klidným svědomím doporučuji spolupráci s panem Janem Sobkem. Vysokou profesionalitu doplňuje kreativním řešením a na druhou stranu lidským přístupem. Jeho odbornost se odráží zejména v prodeji neprodejného. Velká spokojenost. Soukup

Jiří Soukup, 8.9.2023

Skvělé služby a velmi rychlý prodej za výbornou konečnou prodejní cenu. Služby pana Sobka můžu jen doporučit.

Dominika Grmelová, 12.7.2023

Certifikáty a školení

27.9.2023, Social Media Marketing: Real Estate

27.9.2023, Real Estate: Negotiating with Sellers

27.9.2023, Real Estate: Estimating Repair Costs

3.5.2023, Právo, daně a finance pro realitní makléře

12.4.2023, Online odborný test 2023

12.4.2023, Real Estate: Fearless on the Phone

8.12.2022, Online odborný test 2022

30.9.2021, Základy on-line marketingu

1.9.2021, Realiťák roku 2021 - odborné testy 2021

29.4.2021, Obchodní dovednosti

14.4.2021, Školení juniorních manažerů

8.3.2021, Osvědčení o získání profesní kvalifikace - Realitní zprostředkovatel (66-042-M)

4.1.2021, Realitní akademie