Honza Sobek

Váš Konzultant Reality s.r.o.
„Prodáváte nemovitost poprvé? Já ne!“
Umístění v roce 2021 2. v okrese Brno-město 3. v Jihomoravský kraj 25. v celé ČR
Hlasujte pro mne
Mé aktuální umístění: 98. místo celkově 10. místo v Jihomoravský kraj 3. místo v Brno-město

O mně

Hledání vhodného kupce pro prodej Vaší nemovitosti může být zapeklitý úkol. Nechte to na mě – mám dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu, řízení zakázek a předních manažerských pozic. Díky tomu se můžete spolehnout, že Vaši nemovitost prodám rychle a za co nejvyšší cenu. V oblasti realit se navíc pohybuji už mnoho let, proto Vaši nemovitost dokážu prodat rychle a za co nejvyšší cenu.

Informace

Makléř
Honza Sobek
Telefon
774410703
Soutěžní oblast
Brno-město (kraj Jihomoravský)
Působnost
Brno-venkov (kraj Jihomoravský), Brno-město (kraj Jihomoravský), Břeclav (kraj Jihomoravský), Vyškov (kraj Jihomoravský)
Jako makléř působím od roku
2021
Jazykové dovednosti
angličtina
Specializace
prodej, rodinné domy
Nabízené služby
cenové mapy, 3D prohlídky, video prohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, marketing nemovitosti na míru
Webové stránky

Reference

Dobrý den pane Sobek.

Ještě jednou Vám chceme poděkovat za Vaši práci při prodeji nemovitosti na Vsetíně.
Vaše práce byla naprosto profesionální. Vše proběhlo v naprostém klidu a pohodě a ke 100% naší spokojenosti.
Děkujeme.

S pozdravem
Ivo Kyslinger Vsetín
Eva Jaroňová Valašské Meziříčí


Ivo Kyslinger a Eva Jaroňová, 30.5.2021

,Dobrý den, jmenuji se Stanislava M. a v sobotu 3.4.2021 jsem s přítelem byla na prohlídce nemovitosti ve Víru, kterou jsme měli domluvenou s vaším zaměstnancem panem Janem Sobkem. I když jsme se nakonec pro nemovitost nerozhodli, hledáme něco většího pro chov zvířat a upřednostňujeme větší soukromí, musím říct, že jsme byli velice překvapeni profesionálním přístupem pana Sobka. Byl perfektně připravený, bylo vidět, že má zájem, abychom dostali co nejvíce informací o nemovitosti. Máme za sebou d...

Stanislava Milotová, 3.4.2021
Zobrazit celý text reference

Vážený pane Sobku,

nevím, zda se bude ve věci prodeje ještě něco dít, nicméně mi tímto dovolte, abych Vám alespoň takto distanční formou poděkoval, a to za veškerou energii, kterou jste do našeho zastoupení vložil, za to jak jste se postaral o všechno kolem, a také za to, že jste dokázal prodat naše s.r.o., což byl skutečný majstrštyk.

Se stoprocentním přesvědčením Vám mohu říct, že pokud zůstanete u své práce, a my budeme chtít jednou opět něco prodat, anebo koupit, budete první na koho s...


Vlastimil Radil, 1.7.2021
Zobrazit celý text reference

Pana makléře Jana Sobka můžeme jen a jen doporučit.
Máme bohaté zkušenosti s realitními agenty, které nebyli dobré. Proto jsme raději prodávali dům po vlastní ose.
Pak jsme náhodou potkali pana Sobka, který se nabídl, že se nezávazně na prodávanou nemovitost podívá.
Okamžitě, při první prohlídce, měl představu, jak nemovitost propagovat. Představil návrh inzerce, kterou s kolegy nádherně zrealizoval.
Dům se prodal do týdne, od zveřejnění inzerátu.
Servis od A do Z.
Žádné lhaní, zatajo...


Rodina Dědičova, 9.9.2021
Zobrazit celý text reference

S prací Jana Sobka jsme byli velmi spokojeni. Především díky němu a jeho preciznímu přístupu proběhl prodej našeho domu velmi rychle a bezproblémově. Můžeme jeho služby jenom doporučit!

Jolana Zelená, 27.8.2021

S Honzou se známe již z minulosti a pomohl mi zprostředkovat nákup pozemku a prodat moje nemovitosti, které jsme prodali za více peněz než jsme vůbec tušilu. Realitní služby Honzy Sobka můžeme zkratka jen doporučit!

Jirka Šubarda, 9.7.2021

Celý prodej nemovitosti proběhl naprosto v pořádku a k mojí spokojenosti . Příprava nemovitosti k prodeji předčila moje očekávání i očekávání mojí manželky.
Pan Sobek byl vždy ochotný mi se vším poradit, vždy jsem se s ním bez problému domluvil pomocí telefonu a to i mimo pracovní dobu .
Komunikace probíhala naprosto bez problémů a na všem jsme se byli schopni vždy domluvit .Pana Sobka jako makléře doporučuji a samozřejmě i společnost BIDLI.
Děkuji za spolupráci a pžeji příjemný den Patrik ...


Patrik Pinkas, 20.8.2021
Zobrazit celý text reference

Dobrý den pane Sobku,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaše služby s prodejem bytu. Nejenže jste se svým týmem udělali krásné fotografie, ale musím pochválit i Vaši komunikaci. Jako prodávající jsem měla veškeré informace o průběhu obchodu, zájmu ze strany kupujících atd.
Cena bytu byla adekvátně odhadnutá a veškerá administrativa byla dotažená do puntíku. :)

Děkuji velmi za spolupráci
Jirdová Olga


Olga Jirdová, 30.11.2021

Koupě bytu 2+1 v Brně - Bystrci a následný pronájem. Celým procesem nás provedl realitní makléř společnosti Bidli - Jan Sobek. Vše proběhlo na vysoce profesionální a přitom lidsky vstřícné úrovni. Makléř byl obeznámen s veškerými informacemi o nabízené nemovitosti, byl schopen nám nabídnout veškeré služby související s koupí a následným provozem nemovitosti. Komunikace byl rychlá, věcná a příjemná. Prezentace bytu byla velmi pěkná a při výběru nájemníka byla respektována veškerá přání pronajímat...

Eva Šilarová, 16.2.2022
Zobrazit celý text reference

Certifikáty a školení

30.9.2021, Základy on-line marketingu

1.9.2021, Realiťák roku 2021 - odborné testy 2021

29.4.2021, Obchodní dovednosti

14.4.2021, Školení juniorních manažerů

8.3.2021, Osvědčení o získání profesní kvalifikace - Realitní zprostředkovatel (66-042-M)

4.1.2021, Realitní akademie